MARZENNA PODDUBNA INSPIRACJA M&E W SZCZECINIE

laserowe przedłużanie włosów Szczecin

Usługi

fryzjer męski szczecin

Przedłużanie włosów

dwie kreski

Ciesz się nową, modną fryzurą. Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów to połączenie tradycyjnej sztuki z nowoczesnością.

Koloryzacja włosów

dwie kreski

Trwały i intensywny kolor włosów podkreśla urodę każdej kobiety. Jest jednym z zabiegów upiększających, którego efektywność ceniona jest od lat, a niewątpliwym dobrodziejstwem czasów współczesnych są wysokiej jakości preparaty, których zaawansowane formuły są w stanie zapewni

maksymalną siłę krycia i naturalne efekty koloryzacji. Dzięki nim, nasze Klientki mogą myśleć o lekkim odświeżeniu wyglądu, przykryciu siwych pasm lub o prawdziwej metamorfozie, zapewniając włosom wyjątkową gładkość, połysk i miękkość.

W salonie fryzjerskim Inspiracja M & E w Szczecinie, pracujemy na preparatach m. in. firmy Rolland (Wizout) oraz firmy Kevin Murphy (Color ME) i  w ramach koloryzacji włosów proponujemy:

 • ombre
 • sombre
 • balayage
 • pasemka
 • flamboyage
 • jeden kolor
 • refleksy
fryzjer męski szczecin
fryzjer męski szczecin

Strzyżenie – fryzjer męski, damski i dziecięcy

dwie kreski

W naszym salonie fryzjerskim w Szczecinie oferujemy modne strzyżenia, dbając o nowoczesny wizerunek zarówno kobiet, mężczyzn jak i najmłodszych Klientów – dzieci. W Inspiracja M & E fryzjer męski zadba o każdy detal Twojej fryzury, łącząc najnowsze trendy z indywidualnymi cechami oraz łatwą stylizacją w codziennej pielęgnacji.

W ramach damskiego strzyżenia, dla tych Pań, które cenią sobie wygodę, oferujemy strzyżenie włosów krótkich. O wiele większe spektrum możliwości dają włosy średnie, z których możemy wyczarować fryzury dopasowane do indywidualnych cech Klientki, jej oczu, czoła, twarzy oraz jej potrzeb. Każdy dobry fryzjer wie, że strzyżenie włosów długich, które przekroczyły linię ramion, ma na celu także ich pielęgnację – podcinanie słabszych końcówek oraz regulacja długości pozwala nie tylko utrzymać kształt fryzury na dłużej, ale także wzmocni włosy, zapewniając im szybszy wzrost.

Fryzjerzy naszego salonu w Szczecinie specjalizują się także w strzyżeniu dziecięcym. Choć jest to prawdziwe wyzwanie, doskonałe podejście i kontakt z dziećmi pozwala im na sprawną i bezstresową obsługę.  

Pielęgnacja – intensywna regeneracja włosów

dwie kreski

Dla osłabionych, łamliwych i pozbawionych połysku włosów oferujemy szereg zabiegów, które dzięki nowoczesnym technologiom chronią, odżywiają i regenerują włosy podczas zabiegów rozjaśniania, koloryzacji czy keratynowego prostowania. W zależności od kondycji włosów, możemy zaproponować również samodzielny zabieg regenerujący, który odbuduje włókna włosa, odświeży i przedłuży kolor oraz poprawi jego sprężystość. Dla włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji możemy zaproponować saunę na włosy lub profesjonalny, 4-etapowy zabieg odbudowujący strukturę włosa.  

W salonie fryzjerskim Inspiracja M & E w Szczecinie, program regeneracji włosów realizujemy z użyciem preparatów Insight firmy Rolland oraz Olaplex, Joico i Vitality, a procedura obejmuje:

 • Komórki macierzyste
 • Olaplex
 • Joico
 • Saunę na włosy
 • Regenerację Insight
 • Podczerwień i ultradźwięki
fryzjer męski szczecin

Opis oferowanych usług pielęgnacji

KOMÓRKI MACIERZYSTE ROŚLIN Z DRZEWA ARGANOWEGO

Roślinne komórki macierzyste są stosowane w kosmetologii zaledwie od kilku lat. Jak działają i dlaczego są tak cenione? W 2009 roku naukowcy z Uniwersytetu w Toronto odkryli komórki macierzyste w skórze właściwej. Szybko okazało się, że na ludzkie komórki działają substancje zawarte w macierzystych komórkach roślinnych, które mogą przekształcić się w każdy rodzaj komórki. Eliksir młodości? Ta nazwa dobrze oddaje cudowny efekt, który wywołują w skórze roślinne komórki macierzyste. Mogą wszak przywrócić poziom produkcji kolagenu i elastyny, charakterystyczny dla młodego organizmu.Roślinne komórki macierzyste mają zastosowanie w kosmetycznych zabiegach specjalistycznych.  Każda z roślin dostarcza komórek macierzystych o nieco innych właściwościach. Z drzewa arganowego – stymulują uśpione komórki cebulki włosa, przyspieszają naturalne procesy naprawcze dzieki czemu włosy nie tylko w całosci odzyskuja blask i elastycznosc utracona przez zabiegi chemiczne ale rowniez zaczynaja rosnac mocniejsze i geściejsze. Eliksir młodości komórek macierzystych drzewa arganowego dziala a jego efekt można poczuc juz po pierwszy zastosowaniu.

PIELĘGNACJA OLAPLEX

System pielęgnacji włosów Olaplex zapobiega osłabieniu włosa podczas zabiegów koloryzacji, dekoloryzacji oraz trwałych. Dzięki systemowi Olaplex możemy zapewnić włosom idealną kondycję nawet wskutek definitywnej zmiany koloru. Te z Pań, które do tej pory jedynie marzyły o jasnych odcieniach, także blond, mając nawet bardzo ciemne włosy, mogą się teraz na to zdecydować, zachowując ich dobrą kondycję. Przy dekoloryzacji, Olaplex ponadto skraca ilość wizyt, jakie były dotychczas wymagane w celu uzyskania pożądanego koloru. 

PIELĘGNACJA SAUNĄ NA WŁOSY

Przed wykonaniem zabiegu myjemy włosy dwa razy, następnie nakładamy specjalistyczna maseczkę, która jest wyłącznie przeznaczona do tego typu zabiegu. Po nałożeniu maseczki, siadamy pod specjalną plastikowa kopułą, gdzie wydobywa się para wodna, która dobroczynnie wpływa na stan naszych włosów oraz skóry. Zabieg trwa około 25 minut. Polecamy go szczególnie do rozjaśnionych i farbowanych włosów jak również zniszczonych słońcem, zimnem oraz zabiegami prostowania i modelowania włosów. Po wykonaniu zabiegu włosy stają się puszyste, lśniące, doskonale nawilżone oraz łatwe do rozczesania dokładnie takie jakie powinny być po wyjściu od fryzjera.

KREATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to tak naprawdę maksymalne odżywianie za pomocą keratyny, którą wchłania włos pod wpływem bardzo wysokiej temperatury.Po zabiegu fryzura będzie wygładzona bez zbędnego wysiłku w jej układaniu, włosy przestają się elektryzować, a o puszeniu włosów możesz zapomnieć!Keratyna utrzymuje się we włosie od 3 do 6 miesięcy.

PIELĘGNACJA JOICO

Jest to profesjonalny zabieg intensywnie odbudowujący zniszczone włosy. Składa się z 4 etapów, które trwają łącznie 30 minut:
oczyszczanie, przywrócenie właściwego pH, rekonstrukcja, nawilżanie.Rekonstrukcja JOICO K-PAK zapewnia naszym włosom błyskawiczną i długotrwałą odbudowę, której efekty utrzymują się do kilku tygodni.

PIELĘGNACJA PODCZERWIENIĄ

Podczas stosowania podczerwieni na włosach ciepło nie jest emitowane, produkowane są nowe połączenia aminokwasów we włosach i luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Dzięki ultradźwiękom woda i białko mogą przenikać do kory włosa, otrzymując jej naturalne nawilżenie i jednocześnie zamykając łuski włosów. Podczas stosowania tego zabiegu promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone tkanki włosów i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy.

PIELĘGNACJA ULTRADŹWIĘKIEM

Cząsteczki wody występują w 3 stanach skupienia: stałym, ciekłym oraz gazowym. W przypadku proponowanego urządzenia wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego, zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższenia temperatury. Dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych mikrocząsteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa.

Salon fryzjerski INSPIRACJA M&E

Salon fryzjerski INSPIRACJA M&E
Ulica Śląska 39/2U
70-432 Szczecin

Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00-15:00
Sobota-Niedziela: nieczynne